Üyelik Bilgileri
Adınız : Soyadınız :
E-Posta : E-Posta (Tekrar) :
Şifreniz : Şifreniz (Tekrar) :
Telefon :

Doğum Tarihi : Cinsiyet :
Ülke : Şehir :
Cep Telefonu :
Sözleşme

ALACAAYAKKABI.COM İnternet Mağazamızda Alışveriş Yapan Herkes Bu Sözleşmeyi Okumuş Ve Kabul Etmiş Sayılır.

Satış : Satış işlemi yalnızca 18 Yaşından büyük Türkiyede İkamet edenlere yapılır.

Vergi : Satışı yapılan tüm ürünlere KDV dahildir. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

Üye Bilgileri : Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için Sabit telefon numarası veya cep numarasının girilmesi zorunludur.

Hatalar : Ürün açıklaması, adı, fiyatı, resmi vs her türlü içerikte oluşabilecek hatalarından dolayı ALACAAYAKKABI.COM  sorumlu tutulamaz.

Fiyat Politikası : Mağazamızda satılan tüm ürün fiyatlarını serbest ekonomi kuralları gereği ALACAAYAKKABI.COM belirler. Etiket Fiyatı, Satış Fiyatı ve İndirimli Fiyat buna dahildir. Müşteri, fiyatı değiştirmemiz konusunda bizi zorlama yetkisi yoktur. Yazım hataları istisnadır.

Ürün Stokları : Satıştaki bazı ürünlerde stoklu çalışılmamasından dolayı ALACAAYAKKABI.COM sipariş verilen ürünlerin tümünün temininden sorumlu değildir. Temin edilemeyen ürün olduğunda müşteriye en kısa sürede bilgi verilerek en uygun seçenekler iletilir. Müşteri dilediğini seçmekte özgürdür.

Garanti : ALACAAYAKKABI.COM İnternet Mağazamız ve Müşteri Garanti Koşulları sayfasında belirtilen kurallar çerçevesinde hareket eder.

İade : ALACAAYAKKABI.COM sattığı her hangi bir ürünü İade Koşulları sayfasında belirtilen durumlarda iade alma garantisi verir.

Ücretler : ALACAAYAKKABI.COM internet Mağazamız tarafından tahsil edilen tüm ücretler ilgili bölümlerde müşterinin görebileceği şekilde açıkça görüntülenir. Bu fiyatlara sonradan itiraz edilemez.

İptal Prosesürü: Siparişinizi iptal etmek istediğinizde sevk edilmeden önce aynı gün içerisinde bizimle ALACA AYAKKABI' ya ait alaca@alacaayakkabi.com mail adresinden yada 0212 481 64 67 nolu telefondan ,iletişime geçerseniz sonucunda siparişiniz iptal edilir ve ücretiniz kesintisiz  geri iade edilir. 


Müşteri Memnuniyeti :  ALACAAYAKKABI.COM internet Mağazamız müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için yoğun çaba harcamaktadır. Mağazamızı zarara uğratmaya yönelik ve genel ticaret kuralları çerçevesinde olmayan müşteri talepleri hariç tüm şikayet ve istekleriniz dikkatle incelenerek ivedi sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır.

Güvenlik Tedbirleri :  ALACAAYAKKABI.COM internet Mağazamıza verilen siparişler, bir dizi güvenlik tedbirinden geçtikten sonra müşteriye gönderilir. Mağaza yöneticilerimizin bu işlemler esnasında müşteriden bazı ek bilgiler talep edebilir. Talep edilen bilgiler sizin güvenliğiniz içindir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlüdür. Banka veya Yöneticilerimiz tarafından güvenli görülmeyen yada kuşku uyandıran siparişler gönderilmez.

Ürün Teslimatı : Teslimatlar yalnızca mağazamız tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edilemez. Sipariş edilen Paket teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli hasarlı veya hatalı paketler teslim alınmamalıdır. Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır