Gizlilik


Şirketimiz, müşterilerimize ait bilgilerin gizliliği ve güvenliği konusunda en üst düzeyde özen göstermekte ve gerekli tedbirleri almaktadır. Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek, verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini engellemek, verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla güvenliğin gerektirdiği her türlü teknik ve yönetimsel tedbirleri almaktadır. Bunun için en yeni ve güvenilir yazılımlar kullanılmaktadır.

 

            Bilgileriniz hukuk sistemimiz ve kanunlarımızda tanımlanmış olan yetkili kurumlar dışında onayınız olmaksızın üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

 

            Gerek bize iletilen ad, soyad ve diğer kimlik bilgileriniz, kredi kartı ve banka bilgileriniz ile  adres, telefon, faks, e-posta gibi iletişim bilgileriniz onayınız dışında üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Bu bilgiler sistemi kullanmanız, dergi ve diğer yayınların size ulaştırılması işlemlerinde kullanılır. Veri tabanında tutulan bu bilgiler gelişmiş yazılım teknikleri ile korunmaktadır.

 

            Size sunduğumuz web portalı içeriğini kullanabilmeniz için gerekli bilgiler ve şifreniz güvenilir yazılımlarla korunmaktadır. Siz de şifrenizin muhafazasından sorumlusunuz. Kullandığımız yazılım alt yapısı bu bilgilere üçüncü kişilerin erişmesini önleyecek teknik özelliklere sahiptir.

 

            Yasal zorunluluklar ve gizliliğe ilişkin önlemlerin geliştirilmesi, güncellenmesi gerekli olduğunda şirketimiz size önceden haber vermeksizin gizlilik ilkelerinde değişiklik yapabilir. Ancak bu konuda bir değişiklik yapıldığında uygun olan en kısa sürede müşterilerimize bilgi verilecektir.

 

            Onayınız dahilinde veri tabanımızda yer alan bilgilerinize göre şirketimiz size SMS veya e-posta gönderebilecektir. Bu konuda reddetme hakkınız vardır. Reddetme hakkınızı kullanmanız halinde bu tür iletiler gönderilmeyecektir.

 

            Web sitemizde yer alan linkler kullanılarak başka bir web sitesine girmeniz ve kullanmanız halinde bu alanlardaki gezinti ve kullanımlarınızdan dolayı şirketimizin bir sorumluluğu yoktur.